booked.net
+7
°
C
+
+
Bulanik
Cumartesi, 25
7 Günlük Hava Tahmini

BAŞKAN MEHMET EMİN YILDIRIM, RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

BAŞKAN MEHMET EMİN YILDIRIM, RAMAZAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

Elmakaya Belediye Başkanı Mehmet Emin Yıldırım, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Yıldırım mesajında: "Bir mübarek Ramazan Ay'ını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız.” diyerek şöyle devam etti:

“Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir.

Yüce Allah'tan, bu mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum."

Copyrigt © 2020 Elmakaya Belediyesi | Belediye Web Sitesi: AZES Bilişim Teknolojileri